O čem se ti dneska zdálo?

26. ledna 2011 v 18:29 |  what will fit

Víš, že ti tvoje podvědomí ve spánku posílá nenápadné vzkazy? Když si své sny správně vyložíš, pomůžou ti lépe rozumět sama sobě a dovolí ti nahlédnout do budoucnosti! Prozradíme ti, jak máš své sny správně rozluštit! Jeden tip na začátek: Hned jak se probudíš, popadni tužku a napiš si všechno, co se ti v noci zdálo.

GIRLS: Tajemství tvých snů - foto
Celý Č. ↓


Létání

Létáš ve svých snech? To je super znamení: chceš změnu a jsi doopravdy připravená pro to něco udělat! Střemhlavý let ukazuje, že máš strach z toho, co má brzo přijít.

Šplhání

Šplhání znamená vzestup. Snažíš se ve snu vylézt na nějaký vrchol? Zase dobré znamení. Pokud se před velkým kopcem zastavíš, jsi nejspíš lhostejná ke své budoucnosti. Lezeš na skálu? To by mohlo znamenat problémy. Pokud se nedostaneš až nahoru, nevyjde ti nějaké tvoje přání!

Padání

Sny, ve kterých padáš, jsou varováním. Brzy by ses mohla dostat do nějaké dost nepříjemné situace. Padací sny často mívají stydlivé holky, které mají malé sebevědomí. Když vidíš padat druhé, ukazuje to, že ti někdo něco závidí. Ale neboj se, ty si se všemi závistivci poradíš!

Běh

Pohybuješ se při běhu dopředu? Super! Všechno, na co sáhneš, se ti bude dařit! Snažíš se běžet, ale přesto pořád stojíš na jednom místě? Nejspíš máš strach, že při něčem důležitém neuspěješ. Svým obavám se ale musíš postavit!

Cestování

Je fuk, jestli cestuješ pěšky, na lodi, na kole, v autě nebo autobusem. Cestovací sny ti ukazují, že tvůj život jde kupředu. Pokud jedeš krajinou se zelenými loukami a spoustou kytek, znamená to, že se brzy stane něco fakt super. Pokud jedeš nepěkným prostředím, čeká tě nějaká překážka, kterou budeš muset překonat.

Voda

Voda je symbolem pro tvoji náladu a tvé pocity. Je jako zrcadlo tvojí duše. Když jsi rozčilená, je voda ve snu rozbouřená. Když jsi v pohodě a uvolněná, je i ona klidná. 

Sex

K dospívání prostě erotické sny patří. Je v nich možné všechno - milování se slavnou hvězdou, se spolužákem, s kamarádkou nebo třeba s učitelem. Neznamená to ale, že bys měla být do dotyčné osoby zamilovaná. Jen se ukazuje, že tvoje sexualita pracuje a je tím pádem v pořádku.

Smrt

Neboj se! Když ti ve snu někdo umře, neznamená to, že by měl zemřít i ve skutečnosti. Tvoje podvědomí ti chce říct, že bys měla ve svém životě něco změnit. Pokud se ti zdá, že umřeš ty sama, nejspíš tě někdo využívá. A když se ve snu s někým pereš a vyhraješ, je to znamení, že máš dost síly překonávat různé překážky.

Trapas

Stane se ti ve snu něco ukrutně trapného? Stojíš nahá před celou třídou? Pokecáš se před svým idolem zmrzkou? Někdo tě přistihne při krádeži? Slyšíš ostatní, jak tě pomlouvají? Podobné sny znamenají, že se cítíš nejistá. Je jen jedno řešení: pracuj na svém sebevědomí!

Přijít pozdě

Podobné sny ukazují na strach ze selhání. Nenech se odradit, vnímej svůj sen jako takové malé postrčení správným směrem: neboj se, že nejsi dost dobrá, a postav se všemu čelem!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama