Leden 2012

O seriálu Na parket!

21. ledna 2012 v 9:36 Shake it up


Na Parket!
Nejlepší kamarádky CeCe Jonesová a Raquel "Rocky" Blueová, si jdou odvážně za svým snem - stát se profesionálními tanečnicemi. Sen se stává skutečností, když se díky svému kamarádovi Deuceovi, stanou doprovodnými tanečnicemi v nejoblíbenější teenagerské taneční show "Na parket!, Chicago".
Zatímco musí zvládnout celou škálu nových tanečních stylů, vypořádat se se zákulisními intrikami (především se svými rivaly - Tinkou a Guntherem) a vyrovnat se s nově nabytým postavením mezi spolužáky, prožívají spoustu nových a veselých situací, které vyzkoušejí sílu jejich přátelství.
Seriál měl premiéru na českém Disney Channelu 29. ledna. Hlavní roli ztvárnily 14letá Bella Thorneová (má za sebou již film Big Love) a 15letá Zendaya Colemanová, pro kterou je seriál Na parket! první velkou televizní rolí.

Na parket! / Shake it up!

12. ledna 2012 v 16:10 Shake it up


Dvě třináctileté nejlepší kamarádky CeCe Jonesová a Raquel "Rocky" Blueová sní od nejútlejšího věku o kariéře profesionálních tanečnic. Nakonec se svému snu přiblíží, když získají angažmá jako doprovodné tanečnice v televizní show Na parket, Chicago!. CeCe a Rocky dělají všechno pro to, aby prorazily. Prožívají celou řadu dobrodružství, přičemž je jejich přátelství nejednou podrobeno zkoušce.